Jste zavaleni vyklízením? POMŮŽEME VÁM! 731 340 444
zavolejte a získejte kalkulaci i dopravu naprosto zdarma
Vyklízení Havířov

Chystáte se rekonstruovat nebo prodávat Váš byt a potřebujete rychle, levně a kvalitně zařídít vyklízení bytu? Jsme tu pro vás. Váš byt vyklídíme i po nepřizpůsobivých nájemnících, narkomanech, psychicky postižených a to i bytu ve stavu značně zanedbaném a znečištěném. S tímto vyklízením také souvisí desinfekce s certifikací.

Těšíte se z nových prostor pro kanceláře nebo chcete vylepšit či zrekonstruovat stávající, ale nepořádek či staré věci Vám v tom brání? Vaše problémy vyřeší vyklízení kanceláří.

Plánujete Váš sklep využít pro lepší účely než jen skladiště nebo prostě potřebujete vyklidit nepotřebné harampádí? Nebo se vám v něm usídlil nezvaný nájemník a zanechal po sobě znečištěný sklep? Není nic jednoduššího než profesionální vyklízení sklepů, ke kterému je také samozřejmostí profesionální desinfekce a deratizace.

Připravujete se na přístavbu, ale Vaše půda je plná nepořádku a nečistot? Nebo chcete půdu půdu vyčistit pro její další používání? Nechte si pomoct a svěřte práci do rukou profesionálů. Vyklízení půd patří také mezi naše služby. Nabizíme také kompletní desinfekce a deratizace půd.

Čelíte rekonstrukci nebo prodeji Vašeho domu a potřebujete rychlé, levné a kvalitní vyklízení domu? My ho pro Vás vyklidíme! A nejenom dům, ale i přilehlé prostory, jako sklepy, zahrady, dvorky či půdy.

Potřebujete vyklidit byt či dům po úmrtí někoho z rodiny? Víme, že se nacházíte v těžké situaci, a proto jsme Vám plně k dispozici.

Protože Vám chceme i my, co nejvíce pomoci, nabízíme Vám vyklízení a výkup pozůstalosti. Cena pro vyklizení se tedy rapidně sníží a stává se z toho opravdu velice levné vyklízení.


Potřebujete se zbavit starého nábytku, televize, pračky, ledničky, železa, eternitu, azbestu, barevných kovů, pneumatik či jiného harampádí? Objevila se na Vašem pozemku černá skládka a chcete ji zlikvidovat? Mimo vyklízení se také staráme o odvoz odpadu a likvidace černých skládek.

Kontaktujte nás zdarma (stačí prozvonit) na telefonním čísle 731 340 444 a využijte za skvělé ceny.

Jsme pro Vás to správné řešení.

Kromě perfektně čistého a vyklizeného prostoru Vám nabízíme i mnohem komplexnější služby pro Váš vyklizený prostor a to např.:

úklid po vyklízení, desinfekce a deratizace, bourací práce a odborné bourání příček, malování a výmalba, výkup železa a výkup pozůstalostí


Není nic jednoduššího. My za Vás vše zařídíme.

Pokud vás zaujala jakákoliv z našich profesionálních služeb , neváhejte se na nás obrátit. Veškeré informace i objednávku vyřídíte na čísle +420 731 340 444. Stačí prozvonit a my se vám co nejdříve ozveme zpátky, takže hovor a objednávku máte zdarma.