Jste zavaleni vyklízením? POMŮŽEME VÁM! 731 340 444
zavolejte a získejte kalkulaci i dopravu naprosto zdarma
Vyklízení Šumperk

Chystáte se rekonstruovat nebo prodávat Váš byt a potřebujete rychle, levně a kvalitně zařídít vyklízení bytu?

Čelíte rekonstrukci nebo prodeji Vašeho domu a potřebujete rychlé, levné a kvalitní vyklízení domu?

Plánujete Váš sklep využít pro lepší účely než jen skladiště nebo prostě potřebujete vyklidit nepotřebné harampádí? Není nic jednoduššího než profesionální vyklízení sklepů.

Těšíte se z nových prostor pro kanceláře nebo chcete vylepšit či zrekonstruovat stávající, ale nepořádek či staré věci Vám v tom brání? Vaše problémy vyřeší vyklízení kanceláří.

Připravujete se na přístavbu, ale Vaše půda je plná nepořádku a nečistot? Nechte si pomoct a svěřte práci do rukou profesionálů. Vyklízení půd patří také mezi naše služby.

Jsme pro Vás to správné řešení.

Kromě perfektně čistého a vyklizeného prostoru Vám nabízíme i mnohem komplexnější služby pro Váš vyklizený prostor a to např.:

úklid po vyklízení, desinfekce a deratizace, bourací práce a odborné bourání příček, malování a výmalba, výkup železa a výkup pozůstalostíPotřebujete vyklidit byt či dům po úmrtí někoho z rodiny? Víme, že se nacházíte v těžké situaci, a proto jsme Vám plně k dispozici.

Protože Vám chceme i my, co nejvíce pomoci, nabízíme Vám i výkup pozůstalosti. Cena pro vyklizení se tedy rapidně sníží a stává se z toho opravdu velice levné vyklízení.Potřebujete se zbavit starého nábytku, televize, pračky, ledničky, železa, eternitu, azbestu, barevných kovů, pneumatik či jiného harampádí? Mimo vyklízení se také staráme o odvoz odpadu a to nejenom po našich pracích.

Není nic jednoduššího. My za Vás vše zařídíme.

Kontaktujte nás zdarma (stačí prozvonit) na telefonním čísle 731 340 444 a využijte našich profesionálních služeb za skvělé ceny.

Pokud vás zaujala jakákoliv z našich služeb, neváhejte se na nás obrátit. Veškeré informace i objednávku vyřídíte na čísle +420 731 340 444.